R e k l a m a

Trzciana. Kiedy alkohol mu się kończył włamywał się do sklepu

-

Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Bochni zatrzymali 50-letniego mieszkańca gminy Trzciana, który miał w ostatnim czasie dokonać kilku włamań do tego samego sklepu. Mężczyzna z marketu wynosił głównie alkohol.

We wrześniu w odstępie kilku dni policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Bochni odebrali z Trzciany trzy zawiadomienia dotyczące włamań do tego samego sklepu. Mundurowi ustalili, że podczas dwóch z nich ze sklepowych półek zabrano głównie alkohol. Trzecia próba okazała się dla sprawcy nieudana i zakończona podczas forsowania drzwi wejściowych.

Ustalenia do sprawy prowadzili dzielnicowi Posterunku Policji w Trzcianie, którzy wytypowali potencjalnego sprawcę tego procederu. 

Wczoraj (środa, 11 października) do miejsca zamieszkania 50-letniego mieszkańca gminy Trzciana udali się policjanci Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Bochni. Funkcjonariusze na miejscu zastali mężczyznę, potwierdzając zarówno jego dane osobowe, jak i fakt, że to on miał dokonać włamań do sklepu.

Mężczyzna przyznał się do tego, że w obu sytuacjach ukradł wódkę, którą następnie spożywał w miejscu swojego pobytu. Kiedy trunek się kończył mężczyzna ponawiał proceder. Podejrzany odpowie teraz za kradzież z włamaniem, za którą grozi od roku do 10 lat więzienia.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia

Bieżący miesiąc