R e k l a m a

Brzesko. Złość wyładował na zaparkowanym samochodzie

-

Zarzut uszkodzenia mienia usłyszał 38-letni mieszkaniec powiatu brzeskiego, który w chwili zdenerwowania i złości podszedł do samochodu stojącego na pobliskim parkingu i urwał w nim lusterko. Mężczyzna nie potrafił w logiczny sposób wytłumaczyć swojego zachowania, zasłaniając się tym, iż był nietrzeźwy.

Policjanci z Brzeska końcem października w godzinach wieczornych zostali wezwani do uszkodzenia pojazdu na parkingu w Brzesku. Na miejscu mundurowi zastali zgłaszającego, który relacjonował, że po powrocie z zakupów zauważył urwane lusterko w samochodzie. Dodał również, że podszedł do niego mężczyzna, który widział całe zajście. Świadek twierdził, że nieznany mu mężczyzna idąc parkingiem wykrzykiwał coś, po czym nagle podszedł do samochodu i urwał w nim lusterko.

Całe zdarzenie zostało zarejestrowane przez monitoring a sprawca został rozpoznany przez jednego ze świadków.

We wtorek 7 listopada 38-letni mieszkaniec powiatu brzeskiego usłyszał zarzut uszkodzenia mienia. Straty, jakie spowodował 38-latek wyniosły ponad 1200 złotych.

Sprawca przyznał się do przestępstwa, nie potrafił logicznie wytłumaczyć swojego zachowania, oświadczył, że był nietrzeźwy i bardzo zdenerwowany. Mężczyzna wyraził chęć dobrowolnego poddania się karze.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia

Bieżący miesiąc