R e k l a m a

Gmina Rzezawa. 101. urodziny Pani Anieli Góry  z Jodłówki

-

Takie jubileusze nie zdarzają się często i spotkają naprawdę tylko nielicznych. Pani Aniela Góra z Jodłówki, która obecnie mieszka u rodziny w Bochni, świętowała 14 listopada 2023 roku swoje 101. urodziny. Z tej okazji wójt Gminy Rzezawa Mariusz Palej odwiedził czcigodną solenizantkę i wręczył jej drobny upominek oraz list gratulacyjny. 

Pani Aniela urodziła się w Jodłówce 14 listopada 1922 roku. W 1945 roku wyszła za mąż za Romana Górę (zmarł w 1983 roku). Doczekali się czwórki dzieci – dwóch synów (nie żyją) i dwóch córek. Pani Aniela miała również dziesięcioro wnucząt (dwie osoby nie żyją). Jej rodzina składa się także z dwunastki prawnucząt. Jubilatka przez całe swoje życie była pracowitą, skromną i przyjazną dla ludzi osobą.

Wójt Mariusz Palej w imieniu własnym oraz całej społeczności Gminy Rzezawa życzył Pani Anieli dużo zdrowia, miłości, radości, uśmiechu, Bożej Opatrzności, szczęścia rodzinnego oraz wszelkiej pomyślności na kolejne lata życia. Dziękował jej również za piękny przykład dobrego życia, za wszelkie trudy i owoce minionych lat oraz za swoistą lekcję życiowej wytrwałości.

Wójtowi podczas uroczystości z okazji 101. urodzin Pani Anieli towarzyszył Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego w Rzezawie Dorota Wągroda, która prywatnie jest wnuczką czcigodnej Jubilatki.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia

grudzień, 2023