R e k l a m a

Spotkanie wigilijne na bocheńskim Rynku

-

Tradycyjnie w niedzielę poprzedzającą czas świąt Bożego Narodzenia, tj. 17 grudnia 2023 r. Burmistrz Miasta Stefan Kolawiński serdecznie zaprasza na Bocheńskie Spotkanie Wigilijne, które odbędzie się na płycie Rynku.

Od godziny 10:00 w klimat Świąt wprowadzą nas programy artystyczne przygotowane przez sekcje Miejskiego Domu Kultury i podopiecznych Miejskiego Centrum Dzieci i Młodzieży „Ochronka”. Natomiast do wspólnego kolędowania zaprosi mieszkańców Bochni Grupa Kolędnicza z Królówki.

Podczas spotkania wigilijnego będzie można nabyć ozdoby świąteczne wykonane przez podopiecznych Warsztatów Terapii Zajęciowej w Proszówkach i bocheńskiego Domu Dziecka oraz skosztować świątecznych potraw przygotowanych przez okoliczne Koła Gospodyń Wiejskich. Tradycyjnie przygotowane zostanie sianko na wigilijny stół i gałązki choiny.

Około godz. 11:30 życzenia Bożonarodzeniowe mieszkańcom Solnego Grodu złoży burmistrz Stefan Kolawiński. W wydarzeniu uczestniczyć będą również harcerze z ZHP Bochnia, którzy przekażą na ręce gospodarza miasta Betlejemskie Światełko Pokoju, które każdy obecny na spotkaniu będzie mógł zabrać je ze sobą do domu.

Spotkanie zakończy się około godziny 13:00.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia

Bieżący miesiąc