R e k l a m a

W niedzielę w Bochni II Wigilia dla Potrzebujących

-

Caritas Bochnia i Parafia św. Mikołaja w Bochni organizują w najbliższą niedzielę II Wigilię dla Potrzebujących – Nasza Bocheńska Wigilia.

– Mamy tą radość i przywilej, że dzięki naszym Darczyńcom, Wolontariuszom, ludziom dobrej woli i organizatorom, możemy wspólnie z osobami najbardziej Potrzebującymi, zasiąść przy wspólnym stole w oczekiwaniu na Boże Narodzenie – informuje Marta Mrzygłód, współorganizatorka przedsięwzięcia. – Spotkanie zaplanowane jest dla osób samotnych, seniorów, osób bezdomnych, w trudnej sytuacji życiowej. Jeżeli znasz taką Osobę, przyjdź z Nią i wspólnie spędźmy w duchu WSPÓLNOTY i wzajemnej troski o siebie ten wyjątkowy czas.

Spotkanie odbędzie się w niedzielę 17 grudnia o godzinie 13.00 na Placu Sanktuaryjnym przy Bazylice Św. Mikołaja w Bochni.

– Będzie barszczyk, pierogi, rybka i wiele innych smacznych potraw w doborowym towarzystwie. Będzie oczywiście wspólna Modlitwa i część artystyczna, który przybliży nas do radości oczekiwania na Narodzenie naszego Pana Jezusa Chrystusa – dodaje Marta Mrzygłód.

Podczas trwania Naszej Bocheńskiej Wigilii będą wydawane paczki świąteczne (zamiast w jadłodajni na ul. Floris).

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia