R e k l a m a

Zbliżają się rozgrywki ligowe piłki nożnej

-

W drugiej połowie sierpnia zespoły Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Bochni rozpoczną ligowe rozgrywki piłki nożnej. MOSiR zaprasza do ich śledzenia i kibicowania bocheńskim zawodnikom.

Pierwszy mecz już 15 sierpnia, kiedy to bocheńscy trampkarze wyjazdowym spotkaniem z drużyną NKP Podhale Nowy Targ zainaugurują rozgrywki w II lidze wojewódzkiej. Dwa dni później (17 sierpnia) ten sam zespół, trenowany przez Marcina Leśniaka, będzie gościł Limanovię – mecz rozpocznie się o godz. 10.00.

21 sierpnia wyjazdowym spotkaniem z zespołem Strażak Karsy zainauguruje rozgrywki drugi zespół trampkarzy MOSiR Bochnia, który startuje w I lidze okręgowej. Jego szkoleniowcem jest Michał Dziuba. Na spotkanie tego zespołu w Bochni będziemy musieli poczekać aż do 3 kolejki (28 sierpnia), kiedy to chłopcy gościć będą Dunajec Zakliczyn.

Również młodzicy 21 sierpnia rozpoczną rozgrywki w I lidze okręgowej. Będzie to wyjazdowe spotkanie z MUKS Tarnowską Akademią Piłkarską. W Bochni walczyć będą także dopiero w 3 kolejce (28 sierpnia), kiedy to przyjadą do nas zawodnicy Klubu Sportowego Koszyce Wielkie.

Już wkrótce informacje o pozostałych terminarzach zespołów sekcji piłki nożnej MOSiR Bochnia.

Szczegółowe terminarze trampkarzy i młodzików na stronie www.mosir.bochnia.pl.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia

Bieżący miesiąc