R e k l a m a

Osłabiony BSF zagra dziś z mistrzem Polski

-

BSF ABJ Powiat Bochnia udaje się dziś w długą podróż do Lubawy, aby tam zmierzyć się z miejscowym Constractem. Rywal bochnian to obecny mistrz Polski i jedna z najmocniejszych drużyn w kraju. BSF z kolei na Warmię uda się mocno osłabiony.

W tym sezonie zespół Constact Lubawa z 16 spotkań wygrał 14, 1 zremisował, przegrywając jedynie z Piastem Gliwice (1:2). Lubawianie na koncie mają 49 punktów, 102 strzelone gole i jedynie 26 straconych.

Zespół z Lubawy przeszedł przez trzy fazy Ligi mistrzów, a odpadł dopiero w TOP 16, ulegając mistrzowi Europy, hiszpańskiemu Palma Futsal. Po drodze pokonali takie marki, jak Dinamo Zagrzeb czy HIT Kijów.

Kadra lubawskiej drużyny naszpikowana jest gwiazdami Futsal Ekstraklasy, a zachwycać można byłoby się praktycznie każdym ze znajdujących się w niej zawodników. Jednym z najlepszych bez wątpienia jest Brazylijczyk Pedrinho, lider klasyfikacji strzelców. Nie można zapomnieć o reprezentantach Polski – Tomaszu Kriezelu, Pawle Kaniewskim czy Mateusz Mrowcu. Świetnie prezentują się również inni obcokrajowcy, jak Everton Fereira, Claudinho czy Adriano Lemos.

Bochnianie nie będą mieli łatwego zadania, szczególnie, że do Lubawy pojadą bardzo mocno osłabieni. W kadrze zabraknie bowiem pauzujących za kartki Wojciecha Przybyła, Adama Wędzonego i Minora Cabalcety, kontuzji uniemożliwiającej występ nabawił się Arkadiusz Budzyn. Nasz zespół jednak z pewnością łatwo skóry nie odda i będzie chciał zaprezentować się z jak najlepszej strony.

Początek spotkania o 20, w hali w Lubawie. Transmisja w Pilot WP.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia