R e k l a m a

Biblioteka. We wtorek promocja książki o wędrówce do Santiago de Compostela

-

Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Bochni zaprasza we wtorek 16 stycznia o godz. 17.30 na spotkanie autorskie z Maciejem Młynarczykiem i promocję książki „Idę, słuchając życia. Prawdziwa historia” o wędrówce do Santiago de Compostela.

Maciej Młynarczyk na co dzień mieszka i pracuje w Anglii. Autor, ale również mentor, coach i mówca motywacyjny. Jego książka to opowieść o niezwykłej podróży. Autor opowie o samotnej pieszej wędrówce do Santiago de Compostela, gdzie pokonał ponad 860 km, głównie nocą, co jest prawdopodobnie unikalnym osiągnięciem na skalę światową.

Jego doświadczenie i spostrzeżenia z tej podróży to prawdziwa kopalnia wiedzy dla każdego kto szuka inspiracji do pokonywania życiowych wyzwań. A wszystko zaczęło się od przeczytania książki „Pielgrzym” Paula Coelho, ponad 20 lat temu i powiedzenia sobie „że ja kiedyś też pójdę”.

To marzenie spełnił, w ubiegłem roku, a dowodem na to jest książka. W drodze był 28 dni. Książkę zaczął pisać od pierwszego dnia podróży, wszystko zapisywał, robił zdjęcia i wysyłał e-mailem, na wypadek, gdyby stracił zeszyt z notatkami. Nie jest to pierwsza książka autora, a czwarta, jednak pierwsza, którą wydał.

Czytelnicy będą mogli przeżyć doświadczenia opisane w książce w bardzo wyjątkowy sposób. Wszystko to za sprawą niestandardowej formy, w jaką została złożona – otóż, po każdym przeczytanym rozdziale związanym z podróżą bohatera, jest umieszczony QR code, po którego zeskanowaniu czytelnik przenosi się do wydarzeń oraz w miejsca, o których właśnie przeczytał. Są to relacje złożone ze zdjęć oraz nagrań swych przemyśleń, które towarzyszyły autorowi podczas jego podróży.

Maciej Młynarczyk jest człowiekiem, który emanuje pozytywną energią i pokazuje, że ograniczenia są tylko w naszych głowach. Organizatorzy zapraszają każdego, kto chce wysłuchać niezwykłej opowieści o samotnej pieszej wędrówce, determinacji i przekraczaniu własnych granic. Obok wysłuchania, będzie można również zobaczyć zdjęcia z podróży na prezentacji multimedialnej, zakupić promowaną książkę, zdobyć autograf i porozmawiać osobiście z autorem.

Spotkanie odbędzie się w ramach cyklu: „Literacki debiut. Czytamy!”, a poprowadzi je Alicja Imiołek. Wstęp wolny.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia