R e k l a m a

Niepołomice: Ponad 112 tys. zł dla WOŚP

-

W puszkach wolontariuszy WOŚP pracujących w sztabie Niepołomice wylądowało w sumie ponad 112 tys. złotych.

W Niepołomicach razem z Orkiestrą grało 35 ekip z puszkami (ponad 130 wolontariuszy z całej gminy) oraz sztab liczący kwestę (60 osób).

– Przesyłamy cieplutkie i ogromne dziękuję tym, którzy przyjęli nas życzliwie, odwiedzali, wsparli i wrzucali datki, organizowali ciekawe wydarzenia w naszej gminie i mieście, częstowali smakołykami żeby starczyło sił dbali o nasze bezpieczeństwo – napisała w mediach społecznościowych Małgorzata Juszczyk, liderka sztabu. – Wolontariusze, chylę, jak zawsze czoła i podziwiam. Kolejny finał kończymy z sercem, wspólnymi działaniami i życzliwością. Dziękuję za uśmiech, pomysłowość, czas i bezinteresowność znaczna część z Was kwestowała 12- 13 godzin.

Małgorzata Juszczyk dodaje: – Szacowany wynik, 112 460,00 zł., to kwota z puszek, doliczymy jeszcze kwoty z eSkarbonek i licytacji allegro. Cichutko zakładamy, że może wykluje się nam ostatecznie kwota 130 tys. zł. Ważniejsze jest jednak to, że tak dużo ludzi wspólnie uznało, że warto sercem zagrać i uczestniczyć w orkiestrowych wydarzeniach w gminie.

Zobacz też: WOŚP w Niepołomicach „na deser”! – ZDJĘCIA

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia