R e k l a m a

Michał Koterski w Bochni

wt17cze17:3019:00Michał Koterski w Bochni

Kiedy?

17 czerwiec 2025 | 17:30 - 19:00

Gdzie?

Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Bochni

ul. Mickiewicza 5

Inne wydarzenia

Szczegóły

Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Bochni zaprasza na spotkanie autorskie z Michałem Koterskim, które odbędzie się we wtorek, 17 czerwca 2025 roku, o godzinie 17:30 w sali klubu biblioteki przy ul. Mickiewicza 5.

Punktem wyjścia do rozmowy będzie książka pt. „To już moje ostatnie życie” – poruszająca, bezkompromisowa opowieść o walce z uzależnieniami, dorastaniu w rodzinie obciążonej pokoleniowym nałogiem, trudnych relacjach, samotności i poszukiwaniu sensu. Michał Koterski – znany aktor, rozpoznawalny m.in. z roli Sylwusia w kultowym „Dniu świra” – dzieli się swoją osobistą historią z ogromną szczerością i odwagą. Nie ukrywa niczego: ani momentów upadku, ani chwil, kiedy dosłownie balansował na granicy życia i śmierci.

To spotkanie będzie nie tylko rozmową o książce, ale przede wszystkim o drodze – długiej, bolesnej, ale i pełnej nadziei. Michał Koterski opowie, jak wyglądało jego wychodzenie z nałogu, jaką rolę odegrały w tym wiara, rodzina, a przede wszystkim narodziny syna – pierwszego Koterskiego, który urodził się w trzeźwym domu.

Wstęp wolny. Liczba miejsc ograniczona.
Spotkanie w ramach realizacji projektu „Harmonia życia. Bycie i czas w literaturze” dofinasowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury – państwowego funduszu celowego.