R e k l a m a

Wicepremier o Stanisławie Bukowcu: „Jest znakomitym kandydatem na posła”

-

W piątek mamy poznać pełne składy list wyborczych Zjednoczonej Prawicy, na której znajdą się przedstawiciele PiS, Solidarnej Polski oraz Porozumienia Jarosława Gowina. Kampania już trwa. Wicepremier Gowin goszcząc w studiu „Kuriera Tarnowskiego” zachwalał kandydaturę siedzącego obok i pochodzącego z Bochni Stanisława Bukowca.

– Jestem przekonany, że pan radny Stanisław Bukowiec, czyli Staszek, dzięki swojemu przeogromnemu doświadczeniu samorządowemu, dzięki świetnej pracy w roli radnego wojewódzkiego i dzięki swoim wysokim kompetencjom w sprawach gospodarczych jest znakomitym kandydatem na posła mówił Jarosław Gowin w rozmowie z dziennikarzami „KT”.

Wicepremier podkreślił także:

– Mnie bardzo zależy na tym, żeby w Sejmie towarzyszyli mi tak kompetentni współpracownicy jak Stanisław Bukowiec. Jeżeli tylko Staszek będzie widział potrzebę, żebym w kampanii wspierał jego postulaty, to z całą pewnością w tej kampanii będę się pojawiał.

Wybory parlamentarne odbędą się 13 października. Stanisław Bukowiec będzie ubiegał się o mandat posła z listy PiS (w istocie to trzy ugrupowania tworzące Zjednoczoną Prawicę), znajdzie się na niej najprawdopodobniej na 8. pozycji.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia

Bieżący miesiąc