R e k l a m a

Lucyna Mazur z Czchowa w finale The Voice Senior – WIDEO

-

W najbliższą sobotę (17 lutego) o godz. 20:00 na antenie TVP2 rozpocznie się finał programu „The Voice Senior”. Wśród ośmiorga uczestników, którzy dotarli do tego etapu, jest pani Lucyna Mazur z Czchowa (powiat brzeski). Zwycięzcę wskażą widzowie w głosowaniu sms-owym.

Jurorami-trenerami w 5. edycji The Voice Senior są dzie Halina Frąckowiak, Maryla Rodowicz, Alicja Węgorzewska oraz Tomasz Szczepanik. Lucyna Mazur po przesłuchaniach w ciemno wybrała drużynę Maryli Rodowicz.

Oficjalna notka na temat finalistki (za voicesenior.tvp.pl):

„Muzyka jest obecna w życiu Lucyny odkąd tylko pamięta. Śpiewu uczyła się z… radia. Dopiero po poznaniu męża, muzyka, zajęła się tym zawodowo. Wspólnie z ukochanym tworzyli zgrany zespół i muzykowali po licznych imprezach, wychowując jednocześnie piątkę dzieci, w których również zaszczepiali muzycznego bakcyla.

Niestety rodzinną sielankę przekreśliła przedwczesna śmierć męża. W życiu Lucyny i dzieci zaczęła się wówczas walka o byt. Przez wiele lat Lucyna była zmuszona dzielić swoje życie między Polskę a Austrię – śpiewała na wiedeńskich dancingach, aby móc utrzymać siebie i dzieci. Dopiero 4 lata temu wróciła na dobre do swojego ukochanego Czchowa, gdzie cieszy się emeryturą oddając się zarazem swojej autorskiej twórczości – nagrywa piosenki, pisze wiersze i publikuje swoje dzieła w internecie. Twierdzi, że dojrzała, aby w końcu spełnić swoje marzenia, a ich szczytem jest udział w The Voice Senior.”

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia