R e k l a m a

Dziś mecz BSF w Pucharze Polski – TRANSMISJA od 19:00

-

Dziś w 1/8 finału Pucharu Polski zespół BSF ABJ Powiat Bochnia zmierzy się z pierwszoligowym FC Siemianowice Śląskie. Początek spotkania o godzinie 19:00.

Siemianowice Śląskie mają dość duże futsalowe tradycje. W przeszłości klub z tego miasta rywalizował w Futsal Ekstraklasie, zaliczając w niej sześć sezonów. Nasi niedzielni rywale są kontynuatorami tej historii. Od 2019 roku zespół występuje w I lidze, gdzie obecnie zajmuje 5.miejsce. W 15 spotkaniach zgromadził 22 punkty. W 2024 roku siemianowiczanie notują niezłe wyniki – na 5 rozegranych meczu zwyciężyli w 4. Lepszy okazał się jak na razie AZS UŚ Katowice. Szczególnie spektakularnie prezentuje się wygrana w pucharze nad Ruchem Chorzów 4:2, dzięki czemu znaleźli się w 1/8 finału, w parze z naszą drużyną.

Najskuteczniejszym zawodnikiem w drużynie jest Kamil Kmiecik, były futsalista Gwiazdy Ruda Śląska czy Rekordu Bielsko-Biała. Uwagę warto zwrócić również na Damiana Wojtynę (eks AZS UŚ i Clearex), Krzysztofa Piskorza czy Pawła Grzywę (dawniej Piast Gliwice).

Bezpośrednie pojedynki między Siemianowicami, a Bochnią, jak dotąd kończyły się na korzyść naszej drużyny. W sezonie 19/20 zwyciężaliśmy 6:4 i 3:1, a w 21/22 – 3:1 i 3:2.

Mecz rozpocznie się o godz. 19:00, w hali w Siemianowicach Śląskich. Transmisja ma być dostępna tutaj:

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia