R e k l a m a

Biblioteka. Olga Potempa opowiedziała o Peru i Boliwii – ZDJĘCIA

-

We wtorek w Powiatowej i Miejskiej Bibliotece Publicznej w Bochni zorganizowano spotkanie podróżnicze z Olgą Potempą „Peru i Boliwia – Kwintesencja Ameryki Południowej”.

Olga Potempa – podróżniczka, liderka wypraw w Soliści Adventure Club (Polski Klub Podróżników), licencjonowana przewodniczka po Krakowie – bochnianka. Jest pasjonatką aktywnego stylu życia, miłośniczką wędrówek pieszych po Tatrach, nart skiturowych i via ferrat.

Odwiedziła 55 krajów, ale najchętniej wraca w wysokie góry. Ma na swoim koncie wspinaczkę na nepalski sześciotysięcznik Lobuche, Kilimandżaro, Elbrus, Kazbek, Everest Base Camp, Triglav, Zugspitze i wiele innych. Na co dzień związana z krakowską branżą turystyczną i kulturalną.

Olga Potempa podczas relacji z trzytygodniowej wyprawy do państw Ameryki Południowej – Peru i Boliwii, przeniosła wirtualnie i emocjonalnie słuchaczy w bogaty krajobraz tych krajów. Przedstawiła ciekawe miejsca, podzieliła się swoimi spostrzeżeniami, ciekawostkami, anegdotami i odpowiadała na pytania przybyłych słuchaczy.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia