R e k l a m a

Szczęśliwie zakończone poszukiwania 61-letniego mężczyzny

-

W czwartek policjanci z Brzeska prowadzili szeroko zakrojone działania poszukiwawcze 61-letniego mężczyzny, którego zaginięcie zgłosiła rodzina. Działania poszukiwawcze zostały zakończone po kilku godzinach – mężczyznę odnalazł się na terenie Tarnowa.

Poszukiwania zaginionego mężczyzny  prowadzone przez funkcjonariuszy policji trwały nieprzerwanie od godzin przedpołudniowych, kiedy to rodzina zgłosiła jego zaginięcie. W działaniach brało udział łącznie 55 funkcjonariuszy policji ze wszystkich jednostek podległych Komendzie Powiatowej Policji w Brzesku. Policjanci byli wspomagani także przez kilkudziesięciu strażaków z Państwowej Straży Pożarnej w Brzesku oraz okolicznych jednostek ochotniczych straży pożarnych.

Natychmiast po zgłoszeniu służby w trybie alarmowym rozpoczęły poszukiwania. Z informacji przekazanych przez rodzinę wynikało, że mężczyzna zaginął na terenie Brzeska, dlatego w początkowym etapie poszukiwań sprawdzany był teren przyległy do miejsca, w którym zaginiony był widziany po raz ostatni.

Przy pomocy lokalnych mediów rozpropagowano wizerunek zaginionego w mediach społecznościowych, co przyniosło pożądany skutek albowiem po kilku godzinach od rozpoczęcia działań poszukiwawczych, około godziny 15:30, zaginiony został rozpoznany przez osobę postronną na terenie Tarnowa, która powiadomiła o tym fakcie policjantów. Przybyli na miejsce funkcjonariusze zaopiekowali się zaginionym, a następnie całego i zdrowego mężczyznę przekazali rodzinie.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia

Bieżący miesiąc