R e k l a m a

Przed meczem BSF: „Mamy najlepszych kibiców w Ekstraklasie”

-

Dziś wieczorem zespół BSF ABJ Powiat Bochnia zmierzy się w półfinale Pucharu Polski z obecnym mistrzem kraju. Hitowe spotkanie rozpocznie się o godz. 20:00 w hali widowiskowo-sportowej. Drużyna wie, że może liczyć na wsparcie fanów i wierzy, że doping pomoże jej w walce z faworyzowanym przeciwnikiem.

Wsparcie z trybun na futsalowych meczach początkowo zapewniała drużynie z Bochni nieliczna grupa „dzieciaków”, która przyjęła nazwę „BSF Young Dragons”. Z biegiem czasu grupa ta coraz lepiej się organizuje, prowadzi doping przez całe spotkanie, dodaje kolorytu i tworzy klimat meczu. I być może najważniejsze – wybijający rytm bęben coraz częściej zaczyna porywać do dopingu także pozostałych, licznie stawiających się na meczach kibiców.

Apogeum tego wszystkiego mieliśmy możliwość zaobserwować podczas niesamowitego, ze względu na okoliczności, meczu z Piastem Gliwice. W drugiej połowie trybuny żyły JAK NIGDY WCZEŚNIEJ, a po meczu w przypływie euforii do tradycyjnego „Dziękujemy!” od Young Dragons spontanicznie dołączyła cała pozostała część widowni:

Głośne trybuny to nie jest rzecz obojętna dla biegających po boisku zawodników.

Potwierdza to kapitan zespołu Sebastian Leszczak: – Kibice są niesamowici, aż żal, że nie mamy większej hali bo z pewnością zapełniłaby się po brzegi. Bardzo nas cieszy ich obecność i staramy się im odwdzięczyć najlepszymi wynikami. W meczu z Piastem kibice dali nam bardzo dużo, nie zwątpili w nas i czuliśmy, że z ich pomocą możemy wygrać to spotkanie, oby więcej takich chwil i emocji!

– Wieczorem zmierzymy się z mistrzem Polski i aktualnie najsilniejszą drużyną w lidze. Drodzy kibice wspólnie awansujmy do półfinału, liczymy na wasze wsparcie i gorący doping! – zachęca Arkadiusz Budzyn.

A Łukasz Biel dodaje: – Czujemy to bardzo mocno na parkiecie, że kibice w Bochni są naszym motorem napędowym. Nie bez przyczyny zajmujemy w tabeli Futsal Ekstraklasy w meczach u siebie pozycję medalową, to również wasza zasługa! Liczymy, że dzisiaj znowu poniesiecie nas swoim dopingiem i zrobimy dla was coś, czego w Bochni jeszcze nie było: półfinał Pucharu Polski.

Trener Antun Bacic przyznaje: – Doping jest dla naszego zespołu bardzo ważny. Myślę, że mamy najlepszych fanów w Ekstraklasie! Już od początku sezonu było dobrze, ale te ostatnie dwa miesiące, to jest coś wyjątkowego. Mam nadzieję, że dziś znów będzie fantastyczna atmosfera, która pomoże moim zawodnikom rozegrać kolejne dobre spotkanie.

Mecz rozpocznie się o godz. 20:00 (wejście do 19:45). Zainteresowanie jest ogromne i już wiadomo, że ze względu na ograniczenia nie wszyscy chętni będą mogli oglądać spotkanie z trybun. Organizator planuje jednak transmisję w serwisie Youtube:

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia

Bieżący miesiąc