R e k l a m a

Antun Bačić: Czasem słabszy mecz musi przyjść

-

Mimo bolesnej niedzielnej porażki z Red Dragons Pniewy, morale w zespole BSF ABJ Powiat Bochnia wciąż jest wysokie. Drużyna wyciąga wnioski oraz mobilizuje się na finisz sezonu zasadniczego i fazę play-off, w której najpewniej zagra po raz pierwszy w historii.

W bezpośrednim pomeczowym wywiadzie dla kanału Futsal Ekstraklasy, trener bocheńskiej drużyny Antun Bačić powiedział: – Walczyliśmy o 1 lub 3 punkty. W sporcie zdarza się wygrywać i przegrywać, czasem strzelasz bramkę, a czasem nie… Jestem rozczarowany, że przegraliśmy ten mecz. W okresie ostatnich dwóch miesięcy osiągnęliśmy wiele dobrych wyników, ale czasem jakiś słabszy mecz musi przyjść…

Dziś, gdy emocje już opadły, Antun Bačić w rozmowie z Bochnianin.pl dodaje: – Myślę, że zagraliśmy dobrze tylko przez pierwsze 10 minut meczu. Tak jak się spodziewałem, moi gracze byli zmęczeni i brakowało im dobrej energii w tym meczu (energii, którą mieliśmy w wielu meczach w ostatnim okresie). Może gdybyśmy strzelili na 2:0, to i tym razem wygralibyśmy, ale Pniewy cały czas były blisko i czekały na swoje momenty. Ostatecznie drobne detale przeważyły na ich stronę, tak samo jak w innych meczach przeważały na naszą (Piast, Opole..). I jest to normalne w sporcie – zwraca uwagę.

– Musimy być spokojni i gotowi do walki w każdym meczu, w każdej sekundzie o każdą piłkę, a wtedy będziemy kontynuować dobrą passę – puentuje chorwacki szkoleniowiec.

Przed ekipą BSF jeszcze 5 spotkań sezonu zasadniczego, z czego tylko jedno zagrają przed własną publicznością:

16.03 – Jagiellonia Białystok – BSF ABJ Powiat Bochnia
23.03 – BSF ABJ Powiat Bochnia – Rekord Bielsko-Biała
30.03 – Legia Warszawa – BSF ABJ Powiat Bochnia
02.04 – Sośnica Gliwice – BSF ABJ Powiat Bochnia
20.04 – Eurobus Przemyśl – BSF ABJ Powiat Bochnia

screen FutsalEkstraklasa.pl

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia