R e k l a m a

„Makulatura na misje”. W sobotę zbiórka przy kościele św. Pawła Apostoła w Bochni

-

Pierwsza w tym roku edycja akcji „Makulatura na misje” odbędzie się w sobotę 16 marca przy kościele św. Pawła Apostoła w Bochni. Kontener na makulaturę będzie ustawiony w godz. 7.00-16.00.

Z najnowszych informacji od s. Kolbeny, koordynatorki budowy Centrum Dziecka, dowiadujemy się, że do przedszkola i szkoły w tym roku uczęszcza 300 dzieci. Część pomieszczeń na klasy lekcyjne dalej jest przedzielone płytą, żeby mogły się uczyć dwie klasy. Trwają prace przy wykończeniu następnych sal, ale z powodu braku środków idą dość wolno. Dlatego zapraszamy, wszystkich ludzi dobrej woli i o wrażliwym sercu do przyniesienia zużytego papieru, kartonu – przekazała Maria Ślusarz ze Stowarzyszenia Rodzin Katolickich przy parafii św. Pawła Ap. w Bochni.

Istnieje też możliwość wcześniejszego dostarczenia makulatury do bazy firmy recyklingowej EKOMBUD, znajdującej się przy ul. Krzyżanowickiej 68 od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 14.00. Kartkę z potwierdzeniem oddania makulatury można przekazać do kancelarii parafialnej przy parafii św. Pawła Ap. lub organizatorom akcji: „Makulatura na Misje” w dniu zbiórki.

Każdy przekazany przez nas kilogram makulatury pomoże wykończyć i wyposażyć w niezbędny sprzęt następne sale lekcyjne w powstającym Centrum Dziecka w bardzo biednej dzielnicy Cariere w Yaounde stolicy Kamerunu. Pomóżmy dzieciom ulicy – zachęca Maria Ślusarz.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia