R e k l a m a

Wybory do Sejmu. Czesław Kwaśniak liderem listy Konfederacji. Kandydat z Bochni „dwójką”

-

Związany z Brzeskiem Czesław Kwaśniak będzie jedynką na liście kandydatów do Sejmu ugrupowania Konfederacja Wolność i Niepodległość. Na drugim miejscu znajdzie się kandydat z Bochni, Radosław Macoń – dowiedział się Bochnianin.pl.

Konfederację tworzą środowiska związane m.in. z KORWiN, Ruchem Narodowym i Grzegorzem Braunem. W rozmowie z Bochnianin.pl Czesław Kwaśniak przyznaje, że Konfederacja liczy na poparcie elektoratu prawicowego oraz Kukiz’15 (dotychczasowi sympatycy „kukizowców” jego zdaniem nie zaakceptują koalicji z PSL). – Dołączyli do nas także rolnicy z Agrounii – przypomina.

Informację o starcie Radosława Maconia z drugiego miejsca na liście Konfederacji oficjalnie potwierdził dziś w rozmowie z Bochnianin.pl sam zainteresowany.

Lista w okręgu nr 15 jeszcze nie jest zarejestrowana, formalności mają zostać dopięte w przyszłym tygodniu. Wtedy również poznamy pełny skład drużyny walczącej o głosy wyborców.

Konfederacja liczy na zdobycie w okręgu tarnowskim 1 poselskiego mandatu. Oprócz dobrego wyniku kandydatów z listy w tym okręgu, potrzebne będzie jeszcze oczywiście przekroczenie progu wyborczego w skali całego kraju.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia

Bieżący miesiąc