R e k l a m a

Giełda Informacji Zawodowej w Zespole Szkół nr 1 w Bochni – ZDJĘCIA

-

W Zespole Szkół nr 1 w Bochni odbyła się w środę Giełda Informacji Zawodowej, która zgromadziła wszystkie szkoły średnie z terenu powiatu bocheńskiego. Uczniowie ósmych klas i ich rodzice mogli zapoznać się z ofertą edukacyjną placówek.

Na stoiskach uczestniczących szkół można było znaleźć bogatą ofertę edukacyjną obejmującą różnorodne kierunki kształcenia. Każdy odwiedzający miał możliwość poznać profile nauczania, porozmawiać z uczniami i uzyskać materiały reklamowe I i II Liceum Ogólnokształcącego w Bochni, Zespołów Szkół nr 1, 2 i 3 w Bochni oraz CKZiU w Łapanowie, Państwowego Liceum Sztuk Plastycznych z Nowego Wiśnicza, Zespół Szkół z Żegociny. Swoją ofertę przedstawiał także Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy, Bursa Szkolnictwa Ponadgimnazjalnego, bocheńska filia Biblioteki Pedagogicznej w Tarnowie oraz PUP w Bochni. Prezentowały się również firmy współpracujące ze szkołami w kształceniu zawodowym.

– Jesteśmy dumni z jakości kształcenia, jaką oferują nasze szkoły. To dzięki zaangażowaniu nauczycieli oraz całej społeczności szkół możemy zapewnić młodym ludziom najlepsze warunki do rozwoju i zdobycia potrzebnych umiejętności – podkreśla Adam Korta starosta bocheński.

Dzięki bezpośrednim rozmowom z przedstawicielami szkół, uczniowie mają okazję uzyskać szczegółowe informacje na temat planów nauczania, możliwości praktyk zawodowych oraz perspektyw zawodowych po ukończeniu danej szkoły.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia