R e k l a m a

🔸 Pierwsza taka poradnia w Bochni! 23 MARCA WIELKIE OTWARCIE

Zajadanie emocji, podjadanie w sytuacjach stresowych, nagradzanie siebie słodyczami za sukcesy, co sezon nowa i coraz bardziej rygorystyczna dieta, która zawsze kończy się efektem jo-jo… Brzmi znajomo? Jeśli czujesz, że któryś z wyżej wymienionych przypadków dotyczy właśnie Ciebie, to jest to sygnał, że warto skorzystać z pomocy psychodietetyka.

Problem zapewne ma głębsze podłoże i sam jadłospis może nie być wystarczający.

Jako magister dietetyki oraz dyplomowany psychodietetyk z kilkuletnim doświadczeniem w pracy z pacjentem wiele razy zauważyłam, że problem moich podopiecznych bardzo często ma charakter natury psychologicznej. W takich przypadkach samo wręczenie rozpiski posiłków nigdy się nie sprawdzi w osiągnięciu trwałej zmiany. Najważniejsze jest tu znalezienie źródła problemu i sposobu na jego rozwiązanie. Dlatego też, tak ważne w procesie zmiany nawyków, jest zadbanie o elementy psychodietetyki, które pozwolą nam zrozumieć przyczynę naszych zachowań.

Zmiana stylu życia to proces, który może trwać długo, lecz mając wsparcie psychodietetyka łatwiej tę drogę przejść i osiągnąć trwałą zmianę. Warto więc zrobić ten pierwszy krok w kierunku lepszego zdrowia zarówno tego fizycznego jak i psychicznego.

Jeśli czujesz, że potrzebujesz mojej pomocy, aby osiągnąć trwały efekt, skontaktuj się ze mną. Razem zmienimy Twoje nawyki żywieniowe, a ja zaopiekuję się Tobą zarówno pod kątem dietetycznym jak i psychodietetycznym.

Już dzisiaj możesz umówić się na wizytę, a na Wielkie Otwarcie zapraszam 23.03.2024r. ul. Brzeska 7 w przychodni MEDiLab Diagnostyka i Medycyna.

20 marca ogłoszony zostanie konkurs zorganizowany z okazji otwarcia gabinetu! Możesz wygrać wiele świetnych nagród a w tym główną, jaką jest 3-miesięczna współpraca pod moim okiem o wartości 950zł !!!!

Wydarzenie na FB: https://www.facebook.com/share/9dyZLpTsPZF5TFPj/?mibextid=9l3rBW

Gabinet Dietetyczny i Psychodietetyczny Kamila Dora

www.kamiladora.pl

Fb: https://www.facebook.com/dietetyk.kamiladora
Ig: https://www.instagram.com/dietetyk.kamiladora/

736-372-979

Email: [email protected]

Link do rejestracji: https://dietdoctor.pl/dietetyk/online/26720/kamila-dora

Najnowsze materiały Partnerów