R e k l a m a

„Ofensywa drogowa” w Brzesku – ruszają remonty m.in. na os. Jagiełły

-

– Ostro ruszamy z tegoroczną ofensywą drogową – po zimie została już uruchomiona wytwórnia masy bitumicznej – ogłosił w mediach społecznościowych burmistrz Brzeska Tomasz Latocha.

Gospodarz miasta i gminy przedstawił kalendarz prac drogowych zaplanowanych na najbliższy tydzień:

18 marca – poniedziałek

Ruszyło asfaltowanie ul. Wyzwolenia. Układanie pierwszej warstwy rozpoczęto od dołu na pierwszych 100 metrach, górna część będzie kontynuowana po wykonaniu swojej pracy przez gazowników. Następnie będą poziomowanie studzienki i kratki po czym zostanie ułożona ostatnia tzw ścieralna warstwa asfaltu. Cały czas równolegle kontynuowane są prace brukarskie na chodnikach.

19 marca – wtorek

Rozpocznie się rozścielanie pierwszej warstwy nawierzchni na Os Jagiełły – Środkowa.

20 marca – środa

Na Os. Jagiełły zaplanowano układanie pierwszej warstwy nawierzchni asfaltowej wzdłuż bloków począwszy od ul. Królowej Jadwigi do ul. Wyspiańskiego.

21 marca – czwartek

Os Jagiełły – rozścielanie pierwszej warstwy asfaltu na „Obwodowej” od ul. Kossaka do „Środkowej”.

22 marca – piątek

Asfaltowanie masą nawierzchniową – ścieralną zjazdów przy ul. Legionów Piłsudskiego (prace wykończeniowe) oraz asfaltowanie parkingu na Os. Jagiełły za przedszkolem w okolicach przychodni.

– Równolegle od wtorku oprócz wymienionych robót będziemy rozpoczynać prace brukarskie na ul. Mickiewicza od Wąskiej w kierunku Rynku przygotowując ją do kompleksowego remontu – dodaje Tomasz Latocha.

Brzeski magistrat apeluje: – Bardzo prosimy zachować ostrożność i nie pozostawiać pojazdów na odcinkach dróg, na których będą pracować rozściełacze i walce. Pozostawianie pojazdów zawsze powoduje olbrzymie utrudnienia i znacząco wydłuża czas realizacji robót.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia