R e k l a m a

Kandydaci PiS z okręgu nr 1 mówili o swoich pomysłach na Bochnię – WIDEO

-

W środę na bocheńskim Rynku kandydaci Prawa i Sprawiedliwości w wyborach samorządowych opowiedzieli o swoim programie wyborczym dotyczącym tej części miasta.

W briefingu prasowym wzięli udział kandydaci PiS z okręgu nr 1: Ireneusz Sobas, Anna Jelonek, Tadeusz Broszkiewicz, Jacek Kobiela, Barbara Szczygieł i Sylwester Jachowicz.

Kandydaci mówili m.in. o budowie miasteczka rowerowego, ciągu spacerowego, infrastrukturze dla szybkiego internetu, parkingu przy cmentarzu od ul. Polnej, zagospodarowaniu boiska przy ZS nr 3 na halę sportową i parking, a także klubie seniora.

Głos zabrał również startujący z listy PiS do sejmiku obecny radny wojewódzki Piotr Dziurdzia, który podzielił się swoją refleksją dotyczącą odnowionego Rynku.

Staram się śledzić medialne relacje z prezentacji kandydatów i założeń programowych komitetów wyborczych, z którymi mamy przyjemność konkurować w tych wyborach i które to prezentacje mają miejsce na tym bocheńskim Rynku. Muszę powiedzieć, że te medialne relacje wyglądają bardzo pięknie na bocheńskich portalach. Bardzo ładne tło tworzą dla kandydatów, ale też dają dużo uroku programom, który prezentują. Myślę, że ta krytyka efektów rewitalizacyjnych Bochni, naszego miasta, jest trochę przesadzona, szczególnie jeżeli pada z ust kandydatów, którzy na naszym pięknym Rynku się prezentują powiedział Piotr Dziurdzia.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia