R e k l a m a

Magdalena Łacna: „Mam siłę zarażania wiarą w lepszą Bochnię” – WIDEO

-

W miniony weekend kandydatce Koalicji Obywatelskiej na stanowisko burmistrza Bochni wsparcia oficjalnie udzielił minister kultury Bartłomiej Sienkiewicz, a dziś podczas briefingu prasowego na bocheńskim rynku do głosowania na Magdalenę Łacną zachęcał ubiegający się o fotel prezydenta Tarnowa Jakub Kwaśny.

– Nieprzypadkowo akurat kandydat na prezydenta Tarnowa odwiedza Bochnię ponieważ wiele wyzwań, bardzo ważnych wyzwań rozwojowych, będzie nas w przyszłości jednoczyło. Mówię „nas”, a mam na myśli Tarnów, Brzesko, Bochnię – zwrócił uwagę Jakub Kwaśny. Jak wyjaśnił chodzi o zabiegi pozwalające otrzymać całej wschodniej części województwa małopolskiego większe środki na rozwój w nowej perspektywie unijnej.

Zachęcając do głosowania 7 kwietnia na Magdalenę Łacną, Jakub Kwaśny stwierdził: – Uważam, że mieszkańcy Bochni powinni wybrać kobietę niezależną, kobietę energiczną, kobietę pełną dobrych pomysłów na rozwój Bochni.

Kandydatka KO nawiązała do zakończonego dzień wcześniej cyklu „spotkań przy kawie” z mieszkańcami miasta. – Spotkałam się z dużą serdecznością i to też spowodowało, że dzisiaj stoję tutaj jeszcze pewniejsza. To nie jest tak, że ja się nie denerwuję, że ja się nie boję być kandydatem… Bo też tak sobie myślę, że to jest bardzo duże wyzwanie. Ale wiem też, że podołam, bo mam tę siłę wspierania, jednoczenia ludzi i mam siłę zarażania wiarą w lepszą Bochnię – zapewniła.

Magdalena Łacna dodała, że jeżeli zostanie burmistrzynią Bochni, to zamierza kontynuować cykliczne spotkania „przy kawie”, żeby stale „być blisko mieszkańców”. Podała też adres strony internetowej, na której można znaleźć jej program wyborczy.

Kandydatka złożyła mieszkańcom Bochni świąteczne życzenia, uczulając, by w tym czasie pamiętali również o osobach samotnych.


PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia

Bieżący miesiąc