R e k l a m a

Gmina Bochnia. W sobotę V rajd rowerowy Tour de Zawada

-

W najbliższą sobotę odbędzie się piąta edycja rajdu rowerowego „Tour de Zawada” w gminie Bochnia. W programie sporo atrakcji, festyn oraz zabawa z DJ-em. Szczegóły na plakacie.

Rady sołeckie miejscowości Nieszkowice Wielkie i Zawada zapraszają na V rajd rowerowy Tour de Zawada, który odbędzie się 31 sierpnia 2019 roku o godzinie 14. Trasa rajdu to pętla o długości 12,6 kilometra biegnąca przez Królówkę i Wolę Nieszkowską ze startem i metą na boisku sportowym w Nieszkowicach Wielkich. Celem imprezy jest promocja aktywności fizycznej oraz walorów turystycznych Bocheńszczyzny.

Uczestnicy rajdu wezmą udział w losowaniu nagród. Rejestracja odbywa się w internecie oraz w dniu rajdu od godziny 12:30 u organizatorów. Po rajdzie zapraszamy na piknik rodzinny podczas którego dostępne będą bezpłatne atrakcje dla dzieci: dmuchane, zjeżdżalnie, konkursy z nagrodami, przejażdzki konne. O godzinie 20:00 rozpocznie się zabawa taneczna.

Sponsorami wydarzenia są: TRUBO – usługi budowalne, Społem PSS Bochnia, Barbara Stokłosa – Salon fryzjerski PERFEKT, Grzegorz Ochel – firma remontowo – budowalna, Bar u Leona, Nieprześnia 1 – Maria Broszkiewicz, RMP – Studio Projektowe, Nawigator, Ryszard Birkowski R- Bud, Salco, Marcin Wasylewicz, Marian Rudka, Sławomir Bienias i inni.

Rejestracja uczestników rajdu TUTAJ.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia