R e k l a m a

Bochnia. W sobotę BKS podejmie Wolanię

-

W sobotę, 30 marca, kolejny mecz IV ligi małopolskiej w Bochni. Drużyna BKS HAL-MONT Bochnia zmierzy się z Wolanią Wola Rzędzińska.

Bocheński w dwóch pierwszych meczach rundy wiosennej zdobył 4 punkty. Najpierw bochnianie bezbramkowo zremisowali z ekipą Lubania Maniowy, by w następnej kolejce pokonać na wyjeździe Beskid Andrychów 0:2. Cztery punkty zdobyte w starciu z rywalami notowanymi wyżej w tabeli i utrzymanie się na solidnej 7. pozycji w tabeli, stanowią dla drużyny Damiana Rębisza dobry prognostyk na kolejne spotkania.

Tym razem na drodze Bocheńskiego stanie ekipa z Woli Rzędzińskiej. Sobotni przeciwnicy BKS mają na koncie tylko dwa punkty mniej i notują jedną pozycję niżej względem bochnian. W rundzie jesiennej Ekipa z Solnego Grodu zdołała zremisować z zespołem Wolanii. Na ziemi tarnowskiej padł wtedy wynik 1:1.

Spotkanie odbędzie się na stadionie przy ul. Parkowej 3. Początek meczu już w sobotę o godzinie 16:00. Bilety dostępne będą do zakupu w kasie przy wejściu na stadion.

Sponsorem Meczu jest firma Profitect. Partner Bocheńskiego przygotował na mecz gadżety, które zostaną rozlosowane pośród kibiców obecnych w sobotę na bocheńskim stadionie.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia