R e k l a m a

Ireneusz Sobas z poparciem wicemarszałka województwa małopolskiego – WIDEO

-

– Współpraca z samorządem województwa małopolskiego jest istotna z punktu widzenia wykorzystania środków unijnych z funduszy europejskich dla Małopolski – mówił podczas sobotniego briefingu prasowego bocheński radny sejmiku Piotr Dziurdzia, przekonując, że kandydujący na burmistrza Bochni Ireneusz Sobas jest gwarantem takiej dobrej współpracy. Podczas spotkania z dziennikarzami do głosowania na przedstawiciela PiS zachęcał też wicemarszałek województwa małopolskiego Łukasz Smółka.

Briefing zorganizowano na końcu I etapu łącznika autostradowego, zapowiadając realizację II i III etapu, i wskazuję tę inwestycję jako przykład wzorowej współpracy samorządów.

– Bardzo się cieszę, że w tej nadchodzącej kadencji utrzymamy większość w sejmiku małopolskim i będziemy dalej z panem marszałkiem mogli współpracować oraz ciężko pracować. (…) Współpraca z samorządem województwa małopolskiego jest istotna z punktu widzenia wykorzystania środków unijnych z funduszy europejskich dla Małopolski. Liczę na to, że wiele cennych projektów, które się pojawią, będą mogły również z tych funduszy zrealizowane, które będą poprawiać komfort życia i funkcjonowania mieszkańców naszego miasta – mówił Piotr Dziurdzia.

– Życzyłbym sobie i państwu, żeby łącznikiem tej współpracy z samorządem województwa małopolskiego w celu realizacji tych wszystkich zamierzeń i projektów, które się rysują, żebyśmy tymi pośrednikami byli my – pan marszałek, pan przyszły burmistrz miasta Bochni, i ja – żebyśmy mogli dalej, współpracować i te wielkie projekty inwestycyjne dla Bochni realizować – dodał radny sejmiku.

Do głosowania na Ireneusza Sobasa w wyborach burmistrza zachęcał też Łukasz Smółka, a sam zainteresowany zaznaczył: – Musimy patrzeć w przyszłość, a przyszłość to ogromne, wielomiliardowe środki w skali województwa małopolskiego, na różnego rodzaju przedsięwzięcia. Z punktu widzenia interesów Bochni niezmiernie potrzebne: to są inwestycje w zakresie oświaty, sportu, innowacyjności w przemyśle, w zakresie komunikacji, w zakresie polepszenia sytuacji ekologicznej miasta. Liczę bardzo mocno, że ta współpraca, która tak pięknie i harmonijnie w tym momencie się rozwija, przez najbliższą kadencję będzie również podtrzymywana – zakończył.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia