R e k l a m a

Ruszyły zgłoszenia do przeglądu Młode Talenty 2024

-

Do 22 kwietnia można zgłaszać swój udział w przeglądzie „Młode Talenty 2024”. Tegoroczna edycja konkursu podobnie jak w minionych latach będzie stanowić powiatowe eliminacje do festiwalu „Talenty Małopolski 2024”. W ten sposób Miejski Dom Kultury w Bochni umożliwia utalentowanym dzieciom i młodzieży zaprezentowanie się na szczeblu wojewódzkim.

Warto zapoznać się z Regulaminem Przeglądu i Festiwalu, który wraz z kartami zgłoszeniowymi dla poszczególnych form artystycznych (muzyczna i taneczna) dostępny jest na stronie internetowej domu kultury www.mdk.bochnia.pl oraz w sekretariacie MDK.

Przesłuchania uczestników (na podstawie prawidłowo wypełnionej karty zgłoszeń) zaplanowano na 25 kwietnia, a koncert galowy odbędzie się w ramach Dni Bochni. Dokładne godziny przesłuchań zostaną podane po zamknięciu list uczestników.

Jurorzy przeglądu prócz wyłonienia zwycięzcy tytułu „Młody Talent 2024”, wyłonią kandydatów do Małopolskiego Festiwalu Form Muzycznych i Tanecznych „Talenty Małopolski 2024”. Przegląd finałowy odbędzie się w Dobczycach 24 maja (formy muzyczne) i 25 maja (formy taneczne), a jego zwycięzcy wystąpią w koncercie laureatów w czerwcu tego roku.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia