R e k l a m a

W piątek Dzień Otwarty w szkole muzycznej w Bochni

-

Dyrektor szkoły muzycznej zaprasza w piątek 19 kwietnia dzieci i młodzież oraz rodziców na Dzień Otwarty w Zespole Państwowych Szkół Muzycznych w Bochni.

Jeżeli lubisz muzykę i chciałbyś w przyszłości uczyć się gry na instrumencie muzycznym lub jesteś rodzicem, który zamierza kształcić muzycznie swoje dziecko, to znakomita okazja, aby lepiej poznać naszą szkołę. Zobaczysz nie tylko budynek i wyposażenie szkoły, ale będziesz mógł także obejrzeć i dotknąć instrumenty muzyczne, na których uczymy grać, a także posłuchać jak brzmią – zachęca Krzysztof Mieczysław Krawczyk, dyrektor Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych w Bochni.

Skorzystaj z okazji i porozmawiaj z osobami tworzącymi na co dzień atmosferę szkoły muzycznej w Bochni. Nauczyciele i uczniowie chętnie odpowiedzą na twoje pytania.

Zaglądniesz do sal lekcyjnych i przekonasz się jak wyglądają indywidualne lekcje gry na: fortepianie, akordeonie, flecie, saksofonie, klarnecie, skrzypcach, kontrabasie, czy perkusji. Zaprosimy cię także na zajęcia zbiorowe z rytmiki, audycji muzycznych i orkiestry.

Kiedy: piątek 19 kwietnia 2024 r. od godz. 15:00.
Miejsce: plac gen. Leopolda Okulickiego 1, Bochnia.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia