R e k l a m a

Artur Gondek z KBC Nowa Nadzieja zachęca do głosowania na Magdalenę Łacną

-

– Po dokładnym przeanalizowaniu sylwetek oraz programów wyborczych obu kandydatów zdecydowałem, że poprę Magdalenę Łacną, której podobnie jak mi zależy na dobru Mieszkańców – przekazał w poniedziałek wieczorem Artur Gondek. Niedawny kandydat na burmistrza Bochni z ramienia KBC Nowa Nadzieja zachęca do głosowania na przedstawicielkę Koalicji Obywatelskiej w II turze wyborów.


Drodzy Mieszkańcy!

Za nami I tura wyborów samorządowych, w których miałem zaszczyt ubiegać się o fotel burmistrza jako jedyny kandydat popierany przez Konfederację Wolność i Niepodległość. Dziękuję wszystkim, którzy zdecydowali się zaufać mi oraz kandydatkom i kandydatom startującym z list komitetu KBC Nowa Nadzieja. Każdy z oddanych głosów to wyraz wspólnej troski o przyszłość Bochni.

W II turze musimy podjąć decyzję, od której zależy, jakim miastem Bochnia stanie się w ciągu najbliższych 5 lat. Po dokładnym przeanalizowaniu sylwetek oraz programów wyborczych obu kandydatów zdecydowałem, że poprę Magdalenę Łacną, której podobnie jak mi zależy na dobru Mieszkańców.

Uważam, że tylko wybór pani Magdaleny jest dla nas wszystkich gwarancją pozytywnej zmiany oraz szansą na długofalowy rozwój Solnego Grodu. Zachęcam moich wyborców i sympatyków do oddania głosu na Magdalenę Łacną w II turze wyborów.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia