R e k l a m a

Klub Konfederacji Bochnia nie udziela poparcia żadnemu z kandydatów na burmistrza

-

Klub Konfederacji Bochnia poinformował, że nie udziela poparcia żadnemu z kandydatów na urząd burmistrza Bochni. Jednocześnie podkreślono, że poparcia prezentowane przez kandydatów związanych z Konfederacją „stanowią ich prywatne opinie”.

Przypomnijmy: Marta Mrzygłód poparła Ireneusza Sobasa, a Artur Gondek zachęcał do głosowania na Magdalenę Łacną.

Wojna polsko-polska została przełożona również na bocheński samorząd, czemu jako struktury ugrupowania antysystemowego zdecydowanie się sprzeciwiamy. Jednocześnie oświadczamy, że wszystkie deklaracje poparcia prezentowane przez kandydatów związanych z Konfederacją stanowią ich prywatne opinie, do czego oczywiście przysługuje im pełne prawo – zaznaczono w krótkim oświadczeniu, którego kopię publikujemy poniżej.

Klub Konfederacji Bochnia zachęca swoich sympatyków do głosowania zgodnie z własnym sumieniem: – Jesteśmy przekonani, że każdy z Państwa jest w stanie samemu zdecydować, który z kandydatów lepiej spełni założenia wolnościowych postulatów w wymiarze lokalnym, które od początku przyświecają naszemu ruchowi. Przyszłość Bochni leży w rękach każdego z Was, warto powierzyć swój głos w oparciu o zasady logiki i zdrowy rozsądek.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia