R e k l a m a

Piłka nożna. Dziś mecz BKS – Kalwarianka

-

W środę czekają nas kolejne piłkarskie emocje w Bochni. Już 1 maja drużyna BKS HAL- MONT Bochnia zagra w meczu 28. kolejki JAKO IV ligi małopolskiej z zespołem Kalwarianki Kalwarii Zebrzydowskiej.

Na rozpoczęcie majówki ekipa dowodzona przez trenera Damiana Rębisza zmierzy się z drużyną obejmującą 14. pozycję w rozgrywkach IV ligi małopolskiej. Kalwarianka zdobyła do tej pory 32 punkty. W ostatnim starciu pomiędzy drużynami Bocheński triumfował na wyjeździe aż 1:4.

Drużyna BKS HAL-MONT notuje udane występy w rundzie wiosennej. Ekipa szkoleniowca Rębisza w 2024 roku nie przegrała na ten moment żadnego meczu i posiada dorobek 47 punktów, na który składa się 13 zwycięstw, 8 remisów i tylko 5 porażek. Przypomnijmy, że Bocheński jest beniaminkiem w czwartoligowych rozgrywkach po reformie ligi i połączeniu grupy wschodniej i zachodniej w jedną dywizję.

Sponsorem Meczu jest Hurtowania Elektryczna MEGAel. Partner Bocheńskiego przygotował zestawy upominków, które zostaną rozlosowane w przerwie spotkania.

Spotkanie odbędzie się na Stadionie Miejskim im. dr. Władysława Krupy w Bochni przy ulicy Parkowej 3. Początek meczu już w środę o godzinie 17:30. Bilety dostępne będą do nabycia w kasie przy wejściu na stadion.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia