R e k l a m a

„Makulatura na misje”. W sobotę zbiórka przy kościele św. Jana w Bochni

-

Stowarzyszenie Rodzin Katolickich przy parafii św. Pawła Ap. informuje, że druga w tym roku edycja akcji „Makulatura na misje”, odbędzie się w sobotę 18 maja przy kościele św. Jana Nepomucena w Bochni. Kontener na makulaturę będzie ustawiony w godz. 7.00-16.00.

Organizatorzy zbiórki chcą pomóc wyposażyć kolejne bardzo potrzebne sale przedszkolne w Centrum Dziecka w Kamerunie. – Z informacji otrzymanych od s. Kolbeny, koordynatorki budowy Centrum Dziecka, dowiadujemy się, że konieczne jest wyposażenie następnych sal dla przedszkolaków, gdyż jeszcze wiele dzieci jest pozbawionych opieki i czeka na przyjęcie do przedszkola. Dlatego zapraszamy, wszystkich ludzi dobrej woli i o wrażliwym sercu do przyniesienia zużytego papieru, kartonu – zachęca Maria Ślusarz ze Stowarzyszenia Rodzin Katolickich przy parafii św. Pawła Ap. w Bochni.

Istnieje też możliwość wcześniejszego dostarczenia makulatury do bazy firmy recyklingowej EKOMBUD, znajdującej się przy ul. Krzyżanowickiej 68 od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 14.00. Kartkę z potwierdzeniem oddania makulatury można przekazać do kancelarii parafialnej przy parafii św. Pawła Ap. lub organizatorom akcji: „Makulatura na Misje” w dniu zbiórki.

Każdy przekazany przez nas kilogram makulatury pomoże wykończyć i wyposażyć w niezbędny sprzęt następne sale przedszkolne w powstającym Centrum Dziecka w bardzo biednej dzielnicy Cariere w Yaounde stolicy Kamerunu. Pomóżmy dzieciom ulicy – apeluje Maria Ślusarz.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia