R e k l a m a

Siedlec. Policyjne działania z dronem – zarejestrowano 24 wykroczenia

-

W piątek 10 maja funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Bochni prowadzili działania z wykorzystaniem drona na drodze wojewódzkiej 967 w miejscowości Siedlec, w trakcie których ujawnili 24 wykroczenia.

Były to już kolejne działania przeprowadzone przez policjantów z Komendy Powiatowej Policji w Bochni z wykorzystaniem policyjnego drona (poprzednie zostały przeprowadzone w dniu 8 kwietnia, a w ich trakcie funkcjonariusze WRD ujawnili 35 wykroczeń).

Głównym celem działań przeprowadzonych przez bocheńskich policjantów była poprawa bezpieczeństwa w miejscu działań, jak również zwiększenie świadomości kierujących związanym z niebezpieczeństwami wynikającymi z niestosowania się do znaków i przepisów ruchu drogowego obowiązujących w tym miejscu.

Działania zostały przeprowadzone w rejonie skrzyżowania drogi wojewódzkiej 967 z drogą powiatową 2021K w miejscowości Siedlec, gdzie w przeszłości niejednokrotnie dochodziło do zdarzeń drogowych spowodowanych nieustąpieniem pierwszeństwa przejazdu przez kierujących.  Wykroczeniem, które funkcjonariusze ujawniali najczęściej było niestosowanie się przez kierujących do znaku B-20 „STOP”.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia