R e k l a m a

Niepołomice. Błonia Dobrej Energii – biegi dla dzieci

-

To będzie już trzecia edycji wydarzenia BŁONIA DOBREJ ENERGII. Pierwszego czerwca całe Niepołomickie Błonia przemienią się w arenę sportowych zmagań. – Jak co roku wystartujemy w kilku dystansach, które zostały specjalnie przygotowane dla odpowiednich roczników. Zapraszamy do zapisywania swoich pociech na Błonia Dobrej Energii! – zachęcają organizatorzy.

Jak co roku starty odbędą się na kilku dystansach, które zostały specjalnie przygotowane dla odpowiednich roczników. I tak dziewczynki i chłopców zapraszamy na biegi:

  • 50 m dla dzieci do 4 lat,
  • 100m dla dzieci 5-cio i 6-cio letnich,
  • 200m dla 7-mio i 9-cio  latków,
  • oraz najdłuższy około 500 metrowy dystans dla 10-cio i 12-to latków.

Organizatorzy – Miasto i Gmina Niepołomice oraz Fundacja Tres Companeros zadbali o mnóstwo atrakcji na Błoniach. Dla wszystkich biegaczy małych i dużych przewidziano jedyną w swoim rodzaju koszulkę biegową. Startujący w zawodach otrzymają numery startowe, a ci którzy przybiegną jako pierwsi – nagrody, które będą wręczane tuż po ukończeniu biegu.

Na Niepołomickich Błoniach będą dmuchane zjeżdżalnie i tory przeszkód, bańki mydlane, a skoro Dzień Dziecka to nie zabraknie też lodów! Wszystkim przygrywać będzie skoczna muzyka, więc jak tylko wystarczy sił po bieganiu będzie można potańczyć na zielonych łąkach. Na Błoniach bawić się będą z wami wolontariusze z Przystani, którzy między innymi pomalują najmłodszym twarze. Nad sportowymi emocjami czuwać będą najwięksi miłośnicy biegania ze stowarzyszenia Niepołomice Biegają!

– To będzie piękny Dzień Dziecka, wystartujemy z biurem zawodów już o 9.00 i zapraszamy Was do pozostania z nami w Niepołomicach przez cały dzień, bo atrakcji nie zabraknie! – zapraszają organizatorzy.

Zapisujcie swoje pociechy na Błonia Dobrej Energii! Twórzcie wspólnie piękne wspomnienia i spędźcie aktywnie Dzień Dziecka. Pospieszcie się, że względu na pamiątkowe koszulki liczba miejsc jest ograniczona.

Zapisy https://sportmaniacs.com/pl/services/inscription/bonia-dobrej-energii-2024#registrations

Błonia Dobrej Energii wspiera Powiat Wielicki.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia