R e k l a m a

Bochnia. W weekend czuwanie „Przyjdź Duchu Święty!” i koncert gospel przed Bazyliką

-

Stowarzyszenie „Gospel nad Rabą”, Wspólnota „Strumienie Wody Żywej” i Parafia św. Mikołaja w Bochni zapraszają na dwudniowe wydarzenie „Przyjdź Duchu Święty!”.

18 maja w sobotę o godz. 20:00 w kościele szkolnym będzie mieć miejsce czuwanie oraz uroczysta Msza Święta Wigilii Zesłania Ducha Świętego. Jak mówi Łukasz Samek, koordynator bocheńskich wieczorów modlitwy „Strumienie”: „Czuwania Wigilii Zesłania Ducha Świętego organizujemy regularnie od 2016 r. Jest to czas pełnej nadziei modlitwy, radości, uwielbienia Boga i oczekiwania na dary Ducha Świętego. W tym roku będziemy działać w jedności z naszymi przyjaciółmi z „Raba Gospel Choir”. Nasze sobotnie czuwanie i Eucharystię łączymy z niedzielnym koncertem uwielbienia, który w niedzielę dadzą chórzyści i muzycy gospel. Nie mamy wątpliwości, że będzie to uczta muzyczna i duchowa! Wszyscy w jedności, zarówno w sobotę jak i w niedzielę, zawołamy: Przyjdź Duchu Święty! Ufamy, że ta modlitwa, ten koncert, będzie mieć potencjał przemieniać tą ziemię, naszą bocheńską ziemię!”

Koncert niezwykle żywiołowego, znanego bochnianom już z innych wydarzeń „Raba Gospel Choir” będzie mieć miejsce na Placu Sanktuaryjnym przed Bazyliką w niedzielę o godz. 16:00. W razie niepogody odbędzie się on w sąsiednim Oratorium św. Kingi.

AKTUALIZACJA:

Ze względu na prognozowane opady i możliwość wystąpienia burz koncert został przeniesiony do Oratorium.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia