R e k l a m a

Nowy wiceburmistrz Niepołomic ds. inwestycji i rozwoju

-

Burmistrz Niepołomic Michał Hebda powołał dziś swojego drugiego zastępcę. Został nim Piotr Krupa, do niedawna wiceburmistrz Wieliczki.

Od 2003 roku pracował w Urzędzie Miasta i Gminy w Wieliczce, w latach 2014-2024 był wiceburmistrzem miasta odpowiedzialnym za najważniejsze projekty inwestycyjne. Podobnie jak dotąd w Wieliczce, tak teraz w Niepołomicach nowy wiceburmistrz będzie odpowiedzialny za inwestycje.

– Wiem, że ceni dokładność i lubi nowe wyzwania – przedstawia swojego współpracownika Michał Hebda. – Cieszę się, że dołączył do naszego zespołu i wspólnie zrobimy wiele dobrego dla mieszkańców.

Piotr Krupa ma 46 lat. Ukończył produkcję rolną i nauki pokrewne na Uniwersytecie Rolniczym im. Hugona Kołłątaja w Krakowie, a następnie administrację publiczną na Uniwersytecie Jagiellońskim. Obecnie jest w trakcie studiów podyplomowych w zakresie MBA w Wyższej Szkole Biznesu – National Louis University w Nowym Sączu.

Od 2003 roku pracował w Urzędzie Miasta i Gminy w Wieliczce, gdzie pracował m.in. w Wydziale Opłat i Podatków Lokalnych oraz Wydziale Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska.

W latach 2014-2024 był wiceburmistrzem Wieliczki odpowiedzialnym za inwestycje.

Dwa tygodnie temu wiceburmistrzem Niepołomic odpowiedzialnym za zamówienia publiczne, sprawy społeczne, współpracę z organizacjami pozarządowymi oraz promocję gminy, została Anna Topór.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia

Bieżący miesiąc