R e k l a m a

W niedzielę II Charytatywny Bielecki Piknik Motocyklowo-Rodzinny

-

W niedzielę 26 maja w Bielczy (gm. Borzęcin, pow. brzeski) odbędzie się II Charytatywny Bielecki Piknik Motocyklowo-Rodzinny. Dla wszystkich uczestników przygotowano wiele atrakcji, zabaw i konkursów. 

Wszystko rozpocznie się od parady motocykli z Grupy Motocyklowej „Powiśle” Dąbrowa Tarnowska i Mszy Świętej w urokliwej Kaplicy na górach. Plenerowe występy zainicjuje Orkiestra Dęta z Brzeska, a po niej na scenie, w programie artystycznym, zobaczymy uczniów miejscowego Zespołu Szkolno-Przedszkolnego. Swoje umiejętności zaprezentują także młodzi strażacy z dziecięcej drużyny OSP Jadowniki oraz ich doświadczeni koledzy z Państwowej Straży Pożarnej w Brzesku. Muzykę oraz folklor góralski prosto spod samych Tatr przybliży zespół „Zbóje”, po którym wystąpi ZPiT Swojacy z Wierzchosławic z tańcami i przyśpiewkami ludowymi. Imprezę zakończy zabawa taneczna z zespołem „The Six”.

Dzieci bezpłatnie będą mogły skorzystać ze zjeżdżali (dmuchane zamki) i kul wodnych. Ponadto zaplanowano  pokaz giga baniek, liczne zabawy i konkurencje z animatorem. Na odważnych będzie oczekiwał byk rodeo. W trakcie Pikniku odbędą się również liczne pokazy, w tym: broni strzeleckiej i broni białej, jazdy quadami ATV Brzesko oraz zabytkowych samochodów. 

Warsztaty profilaktyczne poprowadzą funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Brzesku. W godz. 9-13 będzie można także oddać krew w specjalnym krwiobusie.

W kuchni polowej rządzić będą „Bielczanki z Pasją”. Dla wszystkich przygotowano: grochówkę wojskową, bigos, pierogi, kiełbasę z grilla, ciasto, kawę, herbatę. Dochód z imprezy przeznaczony będzie na szczytny cel – pomoc w leczeniu i rehabilitacji dzieci: Zuzi Sperka i Mateusza Bogusza. 


ORGANIZATORZY: Stowarzyszenie „Bielczanki z Pasją” i Grupa Motocyklowa „Powiśle” Dąbrowa Tarnowska.
WSPÓŁORGANIZATORZY: Wójt Gminy Borzęcin, Gminny Ośrodek Kultury w Borzęcinie, Sołtys Wsi Bielcza, OSP Bielcza, LKS Victoria Bielcza, Świetlica GOK w Bielczy, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Bielczy, FHU „WIKING”.

PATRONAT: Parafia pw. Matki Bożej Anielskiej w Bielczy, Komenda Powiatowa Policji w Brzesku, Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Brzesku.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia