R e k l a m a

Zawody w skokach ku pamięci trenera klubu z Niepołomic – ZDJĘCIA

-

Po raz trzeci Klub Jazdy Pod Żubrem w Niepołomicach zorganizował Memoriał Olega Badałowa. Towarzyskie zawody w skokach upamiętniają trenera, który z klubem związany był przez 27 lat.

Urodzony w Uzbekistanie (1968 r.) Oleg Badałow z końmi i sportem jeździeckim zetknął się w wieku 9 lat. – Pojawił się w Polsce w 1994 roku startując w zawodach jeździeckich jako członek drużyny z Uzbekistanu. Po zawodach nie wrócił z ekipą zostając i startując w Polsce. Od początku swojego pobytu w naszym kraju związał się z KJK Pod Żubrem Niepołomice – czytamy we wspomnieniu na swiatkoni.pl.

Z niepołomickim klubem związany był przez 27 lat. Najpierw jako niezwykle utalentowany zawodnik, a następnie trener, który spod swych skrzydeł wypuścił w świat kilka doskonale wyszkolonych pokoleń amazonek i jeźdźców. Zmarł w 2021 roku. W sercach wielu ludzi zostanie na zawsze jako niezwykle życzliwy i wielkoduszny człowiek.

W miniony weekend na parkurze przed Zamkiem Królewskim w Niepołomicach rozegrano III Memoriał Olega Badałowa. Wystartowało w sumie 37 koni., miejsca na podium zajęli:

  1. Paulina Wolf na koniu KOHIBAR WOLF Z (KS Faruk)
  2. Oliwia Sęk na koniu SVADILFARI (Ośrodek Jazdy Konnej Pod Dębami)
  3. Robert Kukułka na koniu BONSAI (LKJ Solec Bieruń)

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia