R e k l a m a

Bochnia. Policjant w czasie wolnym zatrzymał poszukiwanego

-

Funkcjonariusz Komendy Powiatowej Policji w Bochni w czasie wolnym od służby zatrzymał mężczyznę, który był poszukiwany w celu odbycia kary pozbawienia wolności.

W poniedziałek (27 maja br.) około godziny 15, korzystając z dnia wolnego, policjant Komendy Powiatowej Policji w Bochni przebywał w centrum miasta. Funkcjonariusz w pewnym momencie zauważył mężczyznę, którego rozpoznał i który według jego wiedzy jest osobą poszukiwaną nakazem doprowadzenia do Zakładu Karnego.

Pełniący na co dzień służbę w ogniwie patrolowo–interwencyjnym policjant natychmiast zadziałał – podszedł do mężczyzny, przedstawiając się i weryfikując jego dane. Następnie skontaktował się z oficerem dyżurnym bocheńskiej jednostki, który na miejsce skierował patrol policji. Przybyli na miejsce funkcjonariusze z rewiru dzielnicowych sprawdzili mężczyznę w policyjnej bazie danych. Potwierdzili, że 37-letni mieszkaniec Bochni jest poszukiwany decyzją Sądu Rejonowego w Bochni w celu odbycia zastępczej kary pozbawienia wolności.

Zgodnie z dyspozycją po wykonanych czynnościach, mężczyzna został przewieziony do Zakładu Karnego w Nowym Wiśniczu.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia