R e k l a m a

Wypadek w Cikowicach, pijany kierowca uciekł pieszo

-

W niedzielę około godz. 18:40 w podbocheńskich Cikowicach doszło do wypadku z udziałem dwóch samochodów osobowych.

Na miejsce udali się policjanci Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Bochni. Według ich wstępnych ustaleń, jadący w kierunku Bochni kierujący peugeotem mężczyzna stracił panowanie nad prowadzonym przez siebie pojazdem, uderzył w krawężnik chodnika, a następnie zjechał na przeciwny pas ruchu, gdzie czołowo zderzył się z toyotą. Bezpośrednio po tej sytuacji kierujący peugeotem pozostawił swój pojazd i pieszo zbiegł z miejsca zdarzenia.

Uczestnicy drugiego z samochodów biorącego udział w zajściu odnieśli obrażenia ciała. 47-letni kierowca – który był trzeźwy, 43-letnia pasażerka oraz 9-tygodniowe dziecko zostali przewiezieni przez załogę karetki pogotowia do szpitala w Bochni. Tam otrzymali odpowiednią pomoc medyczną i jak później ustalono, doznali niegroźnych obrażeń.

Kierowcy Peugeota natychmiast zaczął szukać policyjny patrol „drogówki”.

Funkcjonariusze odnaleźli mężczyznę 1,5 km dalej, na zalesionej działce. Okazało się, że 49-latek był nietrzeźwy, nigdy nie miał też prawa jazdy… Przyznał się, że to on prowadził samochód uczestniczący w wypadku.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia