R e k l a m a

💥📸🎞 MODELKI w Majkowicach. Tłumy przed sceną, śpiewy i mega impreza – WIDEO, ZDJĘCIA

-

Największy hit Modelek „Chyba że z Tobą” ma już w serwisie YouTube ponad 21 mln wyświetleń (zebrał tyle w kilka tygodni). W niedzielę trzyosobowy girlsband wystąpił w Majkowicach (gmina Bochnia) przyciągając tłumy.

Dziewczęce trio tworzą pochodząca właśnie z gminy Bochnia Agnieszka Nowakowska oraz Zuzanna Fijak i Urszula Kowalska. Modelki działają zaledwie od roku, jednak przez większość tego czasu zespół pozostawał szerzej nieznany – to zmieniło się gdy na początku kwietnia do sieci trafił utwór „Chyba że z Tobą”. To już teraz prawdziwy hit, a popularność Modelek wystrzeliła w górę.

Koncert w Majkowicach był częścią gminnego Dnia Dziecka – przez całą niedzielę na miejscowym boisku sportowym trwało mnóstwo atrakcji dla najmłodszych, a wieczorem przewidziano wydarzenie adresowane do nastolatków. Modelki jechały na koncert prosto z występu na drugim końcu Polski i nie uniknęły korków, dlatego na scenie pojawiły z ponad godzinnym opóźnieniem. Ale to może nawet lepiej, bo w związku z tym wcześniej niż planowano weszli na nią DJ-e, którzy skutecznie rozgrzali wyraźnie głodną dobrej zabawy publiczność.

Zobacz nasze relacje wideo!

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia