R e k l a m a

E-konkurs Biblioteki „Nieprzeciętni, czyli zgadnij o kim mowa…”

-

Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Bochni – Oddział dla Dzieci i Młodzieży zaprasza do wzięcia udziału w e-konkursie pod tytułem „Nieprzeciętni, czyli zgadnij o kim mowa…” organizowanym w ramach Dni Bochni.

Zadaniem uczestników konkursu będzie udzielenie odpowiedzi na 5 pytań umieszczanych codziennie przez pięć kolejnych dni, z wyłączeniem soboty i niedzieli, na stronie internetowej i facebooku Biblioteki. Pytania będą dotyczyły „nieprzeciętnych” postaci związanych z Bochnią. Celem konkursu jest rozwijanie potrzeby samodzielnego poszukiwania wiedzy o przeszłości oraz poznanie i popularyzacja historii regionu.

Konkurs rozpocznie się 3 czerwca i będzie trwał do 7 czerwca. Warunkiem udziału w konkursie będzie udzielenie prawidłowych odpowiedzi na zadane pytania, które należy zapisać na karcie odpowiedzi i dostarczyć do 12 czerwca drogą e-mailową na adres: [email protected] lub osobiście do Oddziału dla Dzieci i Młodzieży (ul. Mickiewicza 5, II piętro).

Osoby, które udzielą prawidłowych odpowiedzi wezmą udział w losowaniu nagród. Losowanie odbędzie się 14 czerwca podczas święta ulicy Solnej. Organizatorzy proszą o uważne śledzenie strony internetowej Biblioteki www.biblioteka-bochnia.pl oraz facebooka.

Szczegóły dotyczące konkursu odnaleźć można w regulaminie – link TUTAJ.

Już dziś ukazało się pierwsze pytanie – link TUTAJ.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia

Bieżący miesiąc