R e k l a m a

„Makulatura na misje”. W sobotę zbiórka przy kościele św. Jana Nepomucena

-

W sobotę 7 września kolejna zbiórka makulatury. Tym razem kontener będzie ustawiony przy kościele św. Jana Nepomucena w Bochni.

Po wakacyjnej przerwie podejmujemy zbiórkę makulatury, której celem jest pomoc w budowie ośrodka zdrowia tj. pierwszego obiektu planowanego Centrum Dziecka, „Cite de la vie – Mere Josepha” w bardzo biednej dzielnicy Cariere w stolicy Kamerunu Yaounde – poinformowała Maria Ślusarz, ze Stowarzyszenia Rodzin Katolickich przy parafii św. Pawła Ap. w Bochni.

Dzieło budowy w Kamerunie koordynuje s. Kolbena Frąckiewicz ze Zgromadzenia Sióstr Pasjonistek, która bardzo serdecznie dziękuje za każdą pomoc i zaprasza do dalszego wspólnego budowania. Uruchomienie ośrodka zdrowia planują pod koniec tego roku.

Kontener na makulaturę będzie ustawiony w sobotę 7 września w godz. 7.00-16.00 przy kościele św. Jana Nepomucena w Bochni. W przypadku problemów z magazynowaniem makulatury, można wcześniej dostarczyć ją do bazy firmy recyklingowej EKOMBUD, znajdującej się przy ul. Partyzantów 7 – wjazd od ul. Gazowej – pierwsza brama po lewej stronie. Poświadczenie przekazania makulatury można oddać organizatorom w dniu zbiórki.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia

Bieżący miesiąc