R e k l a m a

Gala boksu. W piątek na Rynku ceremonia ważenia zawodników

-

W najbliższy piątek, w przeddzień gali Prime Boxing Night Pełna Moc 5, na bocheńskim rynku odbędzie się oficjalna ceremonia ważenia zawodników oraz atrakcje przygotowane przez organizatorów. Tego dnia działać tu będzie również Strefa Kibica, gdyż wieczorem swoje drugie spotkanie w ramach EURO 2024 rozgrywać będzie reprezentacja Polski.

Strefa rodzinna zaplanowana jest już od godziny 16:00, chwilę później kibice biało-czerwonych będą mogli poczuć adrenalinę podczas meczu Polska – Austria.

Ceremonia Ważenia oraz Konferencja Prasowa rozpocznie się zaraz po meczu, około godziny 20:00.

Charytatywna Gala „Prime Boxing Night Pełna Moc V” odbędzie się w sobotę w Łapczycy. Podczas wydarzenia sławy sportowego świata wespół z zawodnikami z terenu całej Polski, a nawet spoza jej granic, zawalczą, aby zebrać pieniądze na leczenie i rehabilitację podopiecznych Fundacji Pełna Moc oraz chorej na bardzo rzadki zespół wad wrodzonych „Mowat-Wilson” Julii Flądro.

Bilety będą do nabycia będą również w piątek 21.06.2024 na płycie Rynku od godziny 16:00, w dniu wydarzenia w kasach Hali Widowiskowo Sportowej w Łapczycy oraz w punktach:

  • Gerex-dział odnowy felg – Brzeska 55a
  • Fabryka Formy Studio One – Brzeska 24/2

Informacje pod nr 512 110 009.

Więcej o Gali tutaj: Charytatywna Gala Bokserska w Łapczycy. Zawalczą dla chorej Julki

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia

Bieżący miesiąc