R e k l a m a

W niedzielę w Brzesku TRIBBS – WIDEO

-

Już w najbliższy weekend Brzesko Okocim Festiwal 2024. W niedzielę, na finał, organizatorzy przygotowali prawdziwą bombę: na scenie wystąpi TRIBBS czyli Mikołaj Maciej Trybulec – polski producent muzyczny, kompozytor, autor tekstów, aranżer muzyczny, basista, wykonawca i DJ.

W wieku 14 lat zagrał swój pierwszy profesjonalny koncert jako basista w klubie Saturator w Warszawie. Współpracował z Sound’n’Grace, Lanberry czy Natalią Szroeder.

W 2021 roku wydał cover przeboju zespołu Budka Suflera „Bal wszystkich świętych” i zaczęło się – utwór doczekał się ponad 36 mln odsłon w serwisie YouTube. Równocześnie ukazał się wyprodukowany dla Smolastego utwór „Duże oczy”, który uzyskał ponad 123 mln wyświetleń. Jeszcze tego samego roku jako drugi polski producent w historii osiągnął pułap 2 mln słuchaczy na Spotify. I tak do dziś jego remiksy to popularne utwory zdobywające rozgłos nie tylko w Polsce. Komponuje i produkuje od kilku lat utwory dla artystów z całego świata.


Jak bawi się publiczność podczas występów TRIBBSa, mogliśmy zobaczyć dwa lata temu w Łapczycy (wtedy wystąpił z Kubańczykiem):


PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia

Bieżący miesiąc