R e k l a m a

Burmistrz Magdalena Łacna o sprawie Park&Ride: „Nie jest to jedyny „trup w szafie”, który odziedziczyłam”

-

Niestety, nie jest to jedyny „trup w szafie”, który odziedziczyłam. W sądzie są dwie kolejne sprawy z czasów mojego poprzednika, których roszczenia mogą obciążyć budżet naszego miasta na około 2 mln złotych – powiedziała redakcji Bochnianin.pl burmistrz Bochni Magdalena Łacna komentując sprawę przegrania przez miasto sprawy dotyczącej Park&Ride.

Jako burmistrz Bochni, poleciłam zbadanie przebiegu inwestycji i zasadności podejmowanych decyzji przez ówczesne władze miasta i prowadzących sprawę urzędników. Gdy uzyskam raport w tej sprawie i niezbędne wyjaśnienia podejmę stosowne kroki. Równocześnie trwa analiza budżetowa związana z koniecznością zabezpieczenia środków finansowych na pokrycie zasądzonej kwoty – powiedziała Magdalena Łacna, burmistrz Bochni.

Niestety, nie jest to jedyny „trup w szafie”, który odziedziczyłam. W sądzie są dwie kolejne sprawy z czasów mojego poprzednika, których roszczenia mogą obciążyć budżet naszego miasta na około 2 mln złotych. Właśnie dlatego, tak wielką uwagę teraz przykładam do przeglądu zarządzania urzędem miasta i analizą dotychczas prowadzonych spraw – także podejmowanych decyzji i zakresu odpowiedzialności poszczególnych osób za prowadzone sprawy – dodała Magdalena Łacna.

Czytaj również:

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia

Bieżący miesiąc