R e k l a m a

Bochnia. Znów będzie potańcówka na Rynku! – WIDEO

-

Zeszłoroczna potańcówka na bocheńskim Rynku porwała do zabawy i połączyła na parkiecie kilka pokoleń mieszkańców. Przedsięwzięcie zostało tak doskonale odebrane, że trudno byłoby sobie wyobrazić, aby organizatorzy zrezygnowali z niego w kolejnym roku.

Potańcówka była wydarzeniem towarzyszącym dla odbywającego się od kilkunastu lat pod skrzydłami Starostwa Powiatowego w Bochni „Weekendu z Zabytkami”. Nie inaczej będzie w tym roku.

17. edycja „Weekendu” zaplanowana jest na dni 6-8 września. Potańcówka odbędzie się w piątek (6 września). Zapowiedział to już w mediach społecznościowych starosta Adam Korta:

– W piątek 6 września rozpocznie się najważniejsze kulturalne wydarzenie Powiatu Bocheńskiego, czyli Weekend z Zabytkami. 17. edycję Weekendu rozpoczniemy podobnie jak rok temu Piknikiem Smaków i tym na co mam nadzieję wszyscy czekają, potańcówką na bocheńskim rynku! Już teraz mogę zdradzić, że zabawę podobnie jak poprzednio będzie prowadzić nasz pszczyński kolega Piotr Łapers Łapa – poinformował gospodarz powiatu.

Tak bawiliście się na Rynku we wrześniu 2023 roku:

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia

Bieżący miesiąc