R e k l a m a

Brzesko. Szczęśliwy finał poszukiwań zaginionej 19-latki

-

Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Brzesku otrzymali informację dotyczącą zaginięcia 19-letniej mieszkanki tego powiatu. Samowolne oddalenie się kobiety z miejsca zamieszkania z uwagi na jej stan zdrowia stanowić mogło realne zagrożenie dla jej życia.

Niepokojące zgłoszenie o zaginięciu kobiety dotarło do dyżurnego brzeskiej jednostki wczoraj (15.09) przed godziną 20.00. Rodzina, która zaalarmowała policję, była pełna obaw o zdrowie i życie 19-latki. Istniało duże przypuszczenie, że kobieta potrzebuje pilnej pomocy (problemy zdrowotne).

Z uwagi na realną obawę zagrożenia życia i zdrowia kobiety, sprawa potraktowana została priorytetowo. Dyżurny natychmiast wysłał wszystkie patrole w miejsce zamieszkania zaginionej (gmina Czchów). Policjanci wsparci strażakami oraz przez przewodnika psa tropiącego, nie zwlekając rozpoczęli poszukiwania.

– W trakcie prowadzonych działań policjantom udało nawiązać się kontakt telefoniczny z zaginioną, która oświadczyła, że przebywa na terenie Nowego Sącza. Policjanci biorący udział w działaniach poszukiwawczych niezwłocznie nawiązali kontakt z dyżurnym Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu, a ten skierował funkcjonariuszy w miejsce, gdzie jak wcześniej ustalono mogła przebywać zaginiona – relacjonuje Ewelina Buda, rzecznik prasowy brzeskiej policji.

Policjanci z Nowego Sącza bardzo szybko dotarli we wskazywane miejsce, gdzie odnaleźli zaginioną, która oświadczyła policjantom, że czuje się dobrze. Zaginiona nie wymagała hospitalizacji i została przekazana członkom rodziny.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia