R e k l a m a

Tydzień Przedsiębiorcy w ZUS – bezpłatne szkolenia i porady ekspertów

-

Zakład Ubezpieczeń Społecznych zaprasza osoby prowadzące własny biznes na specjalnie przygotowany dla nich Tydzień Przedsiębiorcy. W Tarnowie i Bochni, od 23 do 27 września, będzie można skorzystać z pomocy ekspertów i wziąć udział w bezpłatnych szkoleniach.

Tydzień Przedsiębiorcy skierowany jest do osób, które prowadzą własną firmę, księgowych, kadrowych, ale też do tych, którzy chcą rozpocząć przygodę z własnym biznesem. Hasłem tegorocznego przedsięwzięcia jest „Zatrudniam legalnie – pracuję legalnie”.

– Przygotowaliśmy cykl bardzo ciekawych szkoleń i dyżurów ekspertów. Spotkania prowadzone będą nie tylko przez pracowników ZUS, ale również przez przedstawicieli Państwowej Inspekcji Pracy oraz Powiatowych Urzędów Pracy. Poruszone zostaną różne ważne kwestie, takie jak np. legalne zatrudnianie obywateli polskich i cudzoziemców oraz korzyści z tym związane. Powiemy także m. in. o udogodnieniach dla przedsiębiorców związanych z e-aktami, delegowaniu pracowników do pracy za granicę, czy o zasadach gromadzenia środków i ich wypłaty w ramach Pracowniczych Planów Kapitałowych – wylicza Anna Szaniawska, regionalny rzecznik prasowy ZUS województwa małopolskiego. – Do udziału w szkoleniach zapraszamy również obcokrajowców, którzy podjęli pracę na terenie Polski.

Szczegółowe informacje i terminy dostępne są w placówkach oraz na stronie zus.pl w zakładkach „Seminaria” i „Harmonogramy” lub pod numerem telefonu: 14 632-75-96.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia

Bieżący miesiąc